РефератыАстрономияРоРозмітка тонкого листового металу

Розмітка тонкого листового металу

План - коспект уроку з теми:


Розмітка тонкого листового металу

Тема
: Розмітка тонкого листового металу.


Мета:


Дидактична:
дати основні поняття про розмітку та види інструментів для розмітки.


Виховна:
виховати у дітей працелюбність та уважність.


Розвиваюча:
розвинути у дітей просторове уявлення.


Міжпредметні зв’зки:
з геометрією, кресленням, малюванням, фізикою.


Наочність:
плакати.


Об’кт праці:
розгортка коробки.


Тип уроку: комбінований

Хід уроку:


І. Організаційний момент:


Я запрою учнів до класу, відмічаю відсутніх і перевіряю підготовку класу до заняття: щоденники, зошити, олівець, ручку, спнцодяг.


ІІ. Повторення раніше вивченого матеріалу:


Повторення раніше вивченого матеріалу розпочинаю з роздачі дидатичних карток для проведення фронтального опитування учнів. Роздаю 50-70% карток учням, з іншими працюю в усній формі. Для цього виношу на опитування такі питання:


1. Чому метал нагрівають перед прокаткою?


2. Які види тонкого листового метулу ви знаєте?


3. Який листовий метал називають жестю?


4. Де використовують тонкий листовий метал?


ІІІ. Мотивації і актуалізації


Від того, наскільки точно буде виконана розмітка, залежить якість деталі і кількість видходів.


ІV. Викладання нового матеріалу.


Переходжу без

посередньо до викладання нового матеріалу.


Розміткою називається нанесення на обробляєму деталь або заготовку так званих розміточних рисок, які і визначають контури деталі, або місця, яке потрібно обробити.


Основне призначення розмітки заключається в указанні границь, до яких потрібно обробляти заготовку.


Інстументи для зозмітки: слюсарна лінійка, чертилка, циркулі зі знімними ніжками, транспортир і т.д.


Основною відмінністю від розмітки по дереву є те, що малюнок, нанесений на сталь олівцем не залишається, а тому використовується чертилка.


Правильне тримання чертилки:


IV. Закріплення вивченого матеріалу:


Для закріплення вивченого матеріалу ставлю такі питання:


1. Що називається розміткою?


2. Які інструменти для розмітки ви знаєте?


3. Чим відрізняється розмітка по металу від розмітки по дереву?


V. Практична робота:


а) Вступний інструктаж:


У вступному інструктажі нагадую дітям про типи ліній і првила їх застосування.


б) Поточний інструктаж:


Під час роботи обходжу робочі місця, звертаю увагу на робочу позу, правильним застосуванням інструменту і т.д.


Якщо більшість учнів допускає помилки у виконанні роботи, зупиняю робочий процес і проводжу ще один інструктаж.


в) Зеключний інструктаж:


Проводжу ануліз виконаної роботи, висталляю оцінки.





VI. домашнє завдання.


Виконати розгортку з картону.

Сохранить в соц. сетях:
Обсуждение:
comments powered by Disqus

Название реферата: Розмітка тонкого листового металу

Слов:372
Символов:3318
Размер:6.48 Кб.